Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dołącz do nas

Dołącz do nas

Przystąp do Inicjatywy Pracowniczej na Uniwersytecie Jagiellońskim!

Rekrutujemy obecnie nowe członkinie i członków związku. Jeśli pracujesz na Uniwersytecie Jagiellońskim (na etacie lub umowie cywilnoprawnej), to gorąco zachęcamy do złożenia deklaracji członkowskiej. Zapraszamy również doktorantki i doktorantów UJ.

 

Co należy zrobić, aby przystąpić do Inicjatywy Pracowniczej na UJ?

Trzy proste kroki:

1. Wydrukuj DWA egzemplarze deklaracji członkowskiej (nowa wersja, załączona poniżej).

2. Wypełnij i podpisz oba egzemplarze.

3. Przekaż je do nas - możesz je wysłać pocztą wewnętrzną lub zanieść osobiście do Moniki Curyło, Biblioteka Wydziału Filologicznego, Al. Mickiewicza 9B.

Bardzo zależy nam na poszerzeniu szeregów organizacji, zatem zachęcamy Was również do rekrutacji członkiń/ów wśród współpracowników oraz poprzez udostępnienie tej wiadomości.

Czekamy na Was!

Deklaracja przystąpienia - Pobierz deklarację

Deklaracja przystąpienia do Związku

Składki

W jaki sposób można płacić składki?

 1. Można ustawić zlecenie stałe lub co miesiąc wpłacać składki na konto:

 Ogólnopolski Związek Zawodowy Inicjatywa Pracownicza

76 2130 0004 2001 0577 6570 0023

z dopiskiem KOMISJA UJ, składka członkowska.

2. Składki mogą być co miesiąc automatycznie potrącane z Waszej wypłaty. W tej sprawie skontaktujcie się z Michałem Maleszką (michal.maleszka@gmail.com) lub Moniką Curyło.

3. Jeśli znajdujecie się w trudnej sytuacji finansowej, wysokość Waszej miesięcznej składki może zostać obniżona. Skierujcie po prostu podanie do prezydium (ozzipuj@gmail.com).

 Ile wynosi składka?

15 PLN miesięcznie. Choć, w miarę chęci i możliwości, można wpłacać więcej.

Wysokość składki od 1 października 2022

1. Od 1 października płacimy co najmniej 15 PLN miesięcznie. Pamiętajcie, że jeśli ktoś jest w trudnej sytuacji materialnej, może złożyć wniosek o zmniejszenie wysokości składki (piszcie w tej sprawie na ozzipuj@gmail.com).

2. Osoby, którym składki potrącane są z wypłaty:
a. składają deklarację o zwiększeniu potrącanej kwoty do CSO. 
b. składają do CSO deklarację o rezygnacji z potrącania składek z wypłaty, a zamiast tego ustawiają zlecenie stałe w swoim banku. Jeśli wybierzecie to rozwiązanie, to znacznie ułatwicie nam podliczanie wpłaconych składek.

3. Osoby, które już mają ustawione comiesięczne zlecenie stałe (od 1 października), zwiększają je do 15 PLN (chyba, że płacą więcej lub mniej - patrz pkt. 1).

4. Osoby, które wpłacają składki co miesiąc, ale nie mają ustawionego stałego zlecenia - od 1 października same robią przelew na 15 PLN (chyba, że płacą więcej lub mniej - patrz pkt. 1).
Pliki do pobrania
pdf
Deklaracja członkowska