Apel o objęcie szczepieniem wszystkich pracowników akademickich

10.03.2021
Komisje akademickie OZZ Inicjatywa Pracownicza zwracają się z oficjalnym apelem do Ministerstwa Zdrowia o jak najszybsze objęcie szczepieniami przeciw COVID-19 wszystkich osób pracujących na uczelniach wyższych.
więcej o Apel o objęcie szczepieniem wszystkich pracowników akademickich
Dodatek za pracę w warunkach szkodliwych dla zdrowia lub uciążliwych

03.02.2021
Zapraszamy do zapoznania się z Zarządzeniem nr 14 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 2 lutego 2021 roku
więcej o Dodatek za pracę w warunkach szkodliwych dla zdrowia lub uciążliwych

20.01.2021
Podstawowym celem zebrania będzie przeprowadzenie wyborów nowego prezydium i komisji rewizyjnej - na dwuletnie kadencje.
więcej o Walne zebranie członków i członkiń Komisji Zakładowej OZZ Inicjatywa Pracownicza przy UJ
Prof. Beata Kowalska rzeczniczką praw i wartości akademickich UJ

15.01.2021
Serdecznie gratulujemy członkini naszej Komisji, prof. Beacie Kowalskiej, wyboru na Rzeczniczkę Praw i Wartości Akademickich!
więcej o Prof. Beata Kowalska rzeczniczką praw i wartości akademickich UJ
Nigdy nie będziesz szła sama!

15.01.2021
Związek zawodowy Inicjatywa Pracownicza przy UJ ze szczególnym zaniepokojeniem obserwuje próby ograniczania prawa do wolności zgromadzeń.
więcej o Nigdy nie będziesz szła sama!