Webinarium: Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) - z perspektywy pracowniczej

15.01.2021
Zapraszamy do udziału w webinarium „Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) - z perspektywy pracowniczej”. Transmisja na Facebooku za pośrednictwem strony OZZ Inicjatywa Pracownicza.
więcej o Webinarium: Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) - z perspektywy pracowniczej
Kobiety z Inicjatywy Pracowniczej o wyroku Trybunału, aborcji i strajku kobiet

11.12.2020
Związkowczynie z różnych komisji Inicjatywy Pracowniczej opowiedziały dlaczego biorą udział w protestach i strajkach oraz co sądzą o samym zakazie aborcji
więcej o Kobiety z Inicjatywy Pracowniczej o wyroku Trybunału, aborcji i strajku kobiet
Wspólna odezwa uczelnianych komisji związkowych Inicjatywy Pracowniczej

10.12.2020
Odezwa do wszystkich osób związanych ze wspólnotami akademickimi w Polsce Wyrażamy stanowczy sprzeciw wobec bezpodstawnych gróźb ministra Przemysława Czarnka, który zagroził uczelniom odebraniem środków na badania. Miałaby to być reakcja na umożliwienie studentkom i studentom oraz pracownikom i pracownicom uczelni wyrażenia swojego stanowiska wobec wprowadzania przepisów ograniczających prawa człowieka w Polsce.
więcej o Wspólna odezwa uczelnianych komisji związkowych Inicjatywy Pracowniczej
Pikieta przeciw nominacji Przemysława Czarnka na ministra edukacji i nauki

29.11.2020
14.10.2020 pikieta przed Collegium Novum UJ.
więcej o Pikieta przeciw nominacji Przemysława Czarnka na ministra edukacji i nauki
Apel Kolegium Rektorsko-Dziekańskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego

17.07.2020
W trwającej obecnie kampanii wyborczej zwracamy się z apelem do polityków o zaprzestanie stosowania stwierdzeń stygmatyzujących jakiekolwiek grupy społeczne czy osoby.
więcej o Apel Kolegium Rektorsko-Dziekańskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego