Rozmowy o akademii

Rzecznik Praw i Wartości Akademickich UJ zaprasza na otwarte spotkania 30 kwietnia i 7 maja, godz. 15.00.

• Zapraszamy Państwa na pierwsze otwarte spotkanie z cyklu „Rozmowy o akademii”, które odbędzie się w nachodzący piątek (30 kwietnia) o godz. 15.00.  Będziemy rozmawiać z prof. Jarosławem Górniakiem na temat projektu Strategii rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego do 2030 roku.

• Kolejne spotkanie odbędzie się tydzień później, 7 maja o godz. 15.00. Zapraszamy na prezentację wyników badań na temat warunków pracy w Uniwersytecie Jagiellońskim w czasie pandemii. Badanie zostało przeprowadzone przez badaczki z Instytutu Socjologii.

Wszystkie otwarte spotkania będą odbywać się w publicznym zespole na platformie MS TEAMS ROZMOWY O AKADEMII – BIURO RZPIWA

Kliknij tutaj, aby dołączyć do zespołu Rozmowy o akademii – Biuro RzPiWA