Wydarzenia

20.01.2021
Podstawowym celem zebrania będzie przeprowadzenie wyborów nowego prezydium i komisji rewizyjnej - na dwuletnie kadencje.
więcej o Walne zebranie członków i członkiń Komisji Zakładowej OZZ Inicjatywa Pracownicza przy UJ
Wspólna odezwa uczelnianych komisji związkowych Inicjatywy Pracowniczej

10.12.2020
Odezwa do wszystkich osób związanych ze wspólnotami akademickimi w Polsce Wyrażamy stanowczy sprzeciw wobec bezpodstawnych gróźb ministra Przemysława Czarnka, który zagroził uczelniom odebraniem środków na badania. Miałaby to być reakcja na umożliwienie studentkom i studentom oraz pracownikom i pracownicom uczelni wyrażenia swojego stanowiska wobec wprowadzania przepisów ograniczających prawa człowieka w Polsce.
więcej o Wspólna odezwa uczelnianych komisji związkowych Inicjatywy Pracowniczej