Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dołącz do nas

Dołącz do nas

Przystąp do Inicjatywy Pracowniczej na Uniwersytecie Jagiellońskim!

Rekrutujemy obecnie nowe członkinie i członków związku. Jeśli pracujesz na Uniwersytecie Jagiellońskim (na etacie lub umowie cywilnoprawnej), to gorąco zachęcamy do złożenia deklaracji członkowskiej. Zapraszamy również doktorantki i doktorantów UJ.

 

Co należy zrobić, aby przystąpić do Inicjatywy Pracowniczej na UJ?

Trzy proste kroki:

1. Wydrukuj DWA egzemplarze deklaracji członkowskiej (nowa wersja, załączona poniżej).

2. Wypełnij i podpisz oba egzemplarze.

3. Przekaż je do nas - możesz je wysłać pocztą wewnętrzną lub zanieść osobiście do Michała Maleszki (w godzinach 7.00-15.00, CAWP, ul. Czapskich 4, p. 126 lub do Moniki Curyło, Biblioteka Wydziału Filologicznego, Al. Mickiewicza 9B.

Bardzo zależy nam na poszerzeniu szeregów organizacji, zatem zachęcamy Was również do rekrutacji członkiń/ów wśród współpracowników oraz poprzez udostępnienie tej wiadomości.

Czekamy na Was!

Deklaracja przystąpienia - Pobierz deklarację

Deklaracja przystąpienia do Związku

Składki

W jaki sposób można płacić składki?

 1. Można ustawić zlecenie stałe lub co miesiąc wpłacać składki na konto:

 Ogólnopolski Związek Zawodowy Inicjatywa Pracownicza

76 2130 0004 2001 0577 6570 0023

z dopiskiem KOMISJA UJ, składka członkowska.

2. Składki mogą być co miesiąc automatycznie potrącane z Waszej wypłaty. W tej sprawie skontaktujcie się z Michałem Maleszką (michal.maleszka@gmail.com) lub Moniką Curyło.

3. Jeśli znajdujecie się w trudnej sytuacji finansowej, wysokość Waszej miesięcznej składki może zostać obniżona. Skierujcie po prostu podanie do prezydium (ozzipuj@gmail.com).

 Ile wynosi składka?

15 PLN miesięcznie. Choć, w miarę chęci i możliwości, można wpłacać więcej.

Wysokość składki od 1 października 2022

1. Od 1 października płacimy co najmniej 15 PLN miesięcznie. Pamiętajcie, że jeśli ktoś jest w trudnej sytuacji materialnej, może złożyć wniosek o zmniejszenie wysokości składki (piszcie w tej sprawie na ozzipuj@gmail.com).

2. Osoby, którym składki potrącane są z wypłaty:
a. składają deklarację o zwiększeniu potrącanej kwoty do CSO. 
b. składają do CSO deklarację o rezygnacji z potrącania składek z wypłaty, a zamiast tego ustawiają zlecenie stałe w swoim banku. Jeśli wybierzecie to rozwiązanie, to znacznie ułatwicie nam podliczanie wpłaconych składek.

3. Osoby, które już mają ustawione comiesięczne zlecenie stałe (od 1 października), zwiększają je do 15 PLN (chyba, że płacą więcej lub mniej - patrz pkt. 1).

4. Osoby, które wpłacają składki co miesiąc, ale nie mają ustawionego stałego zlecenia - od 1 października same robią przelew na 15 PLN (chyba, że płacą więcej lub mniej - patrz pkt. 1).
Pliki do pobrania
pdf
Deklaracja członkowska