Wydarzenia

01.02.2021
Informujemy, że Pracownik w każdym momencie trwania programu może zrezygnować z udziału i wypisać się z PPK. Dział Spraw Osobowych rozpocznie przyjmowanie wniosków od dnia 22 lutego 2021 r.
więcej o Od 22 lutego 2021 przyjmowanie rezygnacji z oszczędzania w Pracowniczych Planach Kapitałowych

20.01.2021
Podstawowym celem zebrania będzie przeprowadzenie wyborów nowego prezydium i komisji rewizyjnej - na dwuletnie kadencje.
więcej o Walne zebranie członków i członkiń Komisji Zakładowej OZZ Inicjatywa Pracownicza przy UJ
Wspólna odezwa uczelnianych komisji związkowych Inicjatywy Pracowniczej

10.12.2020
Odezwa do wszystkich osób związanych ze wspólnotami akademickimi w Polsce Wyrażamy stanowczy sprzeciw wobec bezpodstawnych gróźb ministra Przemysława Czarnka, który zagroził uczelniom odebraniem środków na badania. Miałaby to być reakcja na umożliwienie studentkom i studentom oraz pracownikom i pracownicom uczelni wyrażenia swojego stanowiska wobec wprowadzania przepisów ograniczających prawa człowieka w Polsce.
więcej o Wspólna odezwa uczelnianych komisji związkowych Inicjatywy Pracowniczej