Prof. Beata Kowalska rzeczniczką praw i wartości akademickich UJ

15.01.2021
Serdecznie gratulujemy członkini naszej Komisji, prof. Beacie Kowalskiej, wyboru na Rzeczniczkę Praw i Wartości Akademickich!
więcej o Prof. Beata Kowalska rzeczniczką praw i wartości akademickich UJ
Nigdy nie będziesz szła sama!

15.01.2021
Związek zawodowy Inicjatywa Pracownicza przy UJ ze szczególnym zaniepokojeniem obserwuje próby ograniczania prawa do wolności zgromadzeń.
więcej o Nigdy nie będziesz szła sama!
Webinarium: Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) - z perspektywy pracowniczej

15.01.2021
Zapraszamy do udziału w webinarium „Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) - z perspektywy pracowniczej”. Transmisja na Facebooku za pośrednictwem strony OZZ Inicjatywa Pracownicza.
więcej o Webinarium: Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) - z perspektywy pracowniczej
Kobiety z Inicjatywy Pracowniczej o wyroku Trybunału, aborcji i strajku kobiet

11.12.2020
Związkowczynie z różnych komisji Inicjatywy Pracowniczej opowiedziały dlaczego biorą udział w protestach i strajkach oraz co sądzą o samym zakazie aborcji
więcej o Kobiety z Inicjatywy Pracowniczej o wyroku Trybunału, aborcji i strajku kobiet
Wspólna odezwa uczelnianych komisji związkowych Inicjatywy Pracowniczej

10.12.2020
Odezwa do wszystkich osób związanych ze wspólnotami akademickimi w Polsce Wyrażamy stanowczy sprzeciw wobec bezpodstawnych gróźb ministra Przemysława Czarnka, który zagroził uczelniom odebraniem środków na badania. Miałaby to być reakcja na umożliwienie studentkom i studentom oraz pracownikom i pracownicom uczelni wyrażenia swojego stanowiska wobec wprowadzania przepisów ograniczających prawa człowieka w Polsce.
więcej o Wspólna odezwa uczelnianych komisji związkowych Inicjatywy Pracowniczej